Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Komunikat

Utworzono dnia 06.04.2020
Czcionka:

Magdalena Korycka pedagog
korycka.magdalena@ppp.malbork.pl

Beata Szymala pedagog
beata.szymala@ppp.malbork.pl

Beata Rudnicka pedagog
beata.rudnicka@ppp.malbork.pl

Krystyna Organista pedagog
krystyna.organista@ppp.malbork.pl

Ewelina Szymeczko – Szewczyk psycholog
ewelina.szymeczko@ppp.malbork.pl

Joanna Kochańska psycholog
joanna.kochańska@ppp.malbork.pl

Iwona Piechowska logopeda
iwa.piech@ppp.malbork.pl

Barbara Harasimowicz – Heise psycholog
barbara.harasimowicz@ppp.malbork.pl

Urszula Mela psycholog
urszula.mela@ppp.malbork.pl

Agnieszka Podolska – Ulatowska logopeda
agnieszka.podolska@ppp.malbork.pl

Karolina Bakalarz pedagog
karolina.bakalarz@ppp.malbork.pl

Iwona Sochaczewska – Nocuń rehabilitant
iwona.sochaczewska@ppp.malbork.pl

Marta Bownik – Bączek psycholog
marta.bownik@ppp.malbork.pl

Aleksandra Szukszta psycholog
aleksandra.szukszta@ppp.malbork.pl

Anna Poleszak psycholog
anna.poleszak@ppp.malbork.pl

Można też uzyskać telefoniczną poradę specjalistyczną: pedagogiczną, logopedyczną, psychologiczną.
Zalecany jest  wtedy telefoniczny kontakt pod numerem 55 647-37-00; 55 272-98-03
Udzielamy również porad on-line ( za pośrednictwem Skype’a) po uprzednim telefonicznym umówieniu się na tę formę kontaktu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Mamy nadzieję, że zaproponowane formy współpracy będą pomocne i przyczynią się do
optymalnego radzenia sobie w  trudnej sytuacji.  

Dyrektor PPP w Malborku
Henryka Kropidłowska

 

 

Kalendarium

Grudzień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny